Як вибрати спальний мішок

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: значення, яке ми даємо в T lim, - це найнижча температура, за якої «стандартна людина» може спати спокійно. Жінки або люди, що легко замерзають, повинні керуватися параметром T теплового комфорту при виборі спального мішка.

Дослідження у кліматичній камері.

Окремі моделі спальних мішків із кожної колекції були протестовані в кліматичній камері Вайсса на складній 16-елементному манекені DIANA (згідно з європейським стандартом EN 13537-2004). Таким чином, задана температура Tmax, Tcomf, Tlim, Tmin. Потім результати випробувань були розраховані за температурними діапазонами у всіх спальних мішках Fjord Nansen, завдяки щонайменше зменшенню ризику купівлі неправильного спального мішка замовником. Перш ніж вибирати, запитайте себе, наскільки Ви чутливі до холоду і враховуємо це при виборі конкретної моделі. Найчастіше ми повинні вибрати модель трохи тепліше, ніж передбачалося раніше.


Діапазон температур, який відповідає EN 13537.

Вони відносяться до стандартного чоловіка та жінки за середніх стандартних зусиль. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Іноді буває так, що почуття холоду відрізнятиметься у різних людей. При відчутті холоду на них також впливають такі фактори, як втома, голод, нездужання, рання гіпотермія, вік, обмін речовин, товщина жиру і т.д. Верхня межа комфорту (T max) - температура, при якій «стандартний чоловік» не потіє, і надмірна температура не заважає його сну.
Комфорт (T comf) - температура, при якій людина перебуває в тепловій рівновазі і не відчуває холоду. Це значення відноситься до «стандартних», nbsp; жінкам середньої статури. Даною темпіратурою повинна керуватися жінка, яка обирає спальний мішок. Гранична температура (T lim) - найнижча температура, за якої «стандартний чоловік» може спати спокійно. Даним показником темпіратури повинен і керуватися чоловік, який обирає спальний мішок.
Крайня температура (T min) - перевищення цього значення означає ризик гіпотермії та умов, у яких ви можете вижити максимум шість годин (параметр, представлений для «середньої жінки»).

Практичні поради : Важливо! Щоб зберегти теплоізоляційні властивості вашого спального мішка незалежно від моделі та утеплювача, не залишайте його на зберігання в компресійному мішку в стислому стані!!! Намагайтеся перед тривалим зберіганням просушити, провітрити ваш спальний мішок на відкритому повітрі, не сушіть і не залишайте спальник біля відкритого вогню!  Якщо ви будете виконувати ці прості рекомендації, ваш спальник прослужить довго і буде повністю відповідати заявленим параметрам.