Новини, нові надходження

НОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ 2019 г

У 2019 році компанія Fjord Nansen у категорії НАМЕТИ нас порадувала двома новими наметами та тентом. 

Намети SIERRA II COMFORT и SIERRA III COMFORT .

 

Ці намети прийшли на зміну класичним наметам, які давно зарекомендували себе SIERRA II и SIERRA III


Що змінилося? Як бачимо зміна торкнулося геометрії намету. Тепер нижні сегменти дуг розташовані вертикально, а металевий перехід між першою та другою секцією має кут.  При тих же параметрах висоти і ширини тепер у наметі стало більш комфортно, намет перестав нависати над головою людини, що лежить у ній. 

Остальные параметры остались без изменений.

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ 2018 р

 

Компанія Fjord Nansen у 2018 році випустила відразу кілька цікавих та очікуваних новинок. Насамперед це чотири нові намети та тент. До них відносяться: REKVIK II и  REKVIK III, а також  KORSYKA IV и KORSYKA III COMPACT, тент ORK LIGHT.

REKVIK II и  REKVIK III

 

Туристичні ультралегкі намети, виготовлені з технологічних матеріалів і основною їх перевагою є дуже компактні розміри у складеному стані та невелика вага. При цьому форма даних наметів є класичною Igloo і з двома досить великими тамбурами на два входи. Для досягнення цього використовується ультратонкий, але при цьому міцний матеріал тенту, алюмінієві дуги, алюмінієві кілочки. Все це, звичайно вплинуло на ціну, але в результаті Ви можете купити намет повнорозмірний, дуже легкий і компактний, саме для тих, кому це дійсно важливо. 

Намет KORSYKA IV

 

 прийшла на зміну наметів GOTLAND IV зберігши приблизно всі параметри полегшеного варіанта GOTLAND IV Light,

тент став кращим, змінилися на краще дрібні, але важливі деталі, вентиляція, кишені і т.д.

 

KORSYKA III COMPACT

Цей намет прийшов на зміну KORSYKA III 

 

змінивши свою форму, тамбур став більшим за висотою, а розмір спальні залишився тим самим трохи змінивши свою геометрію.

Тент ORK LIGHT

 Цей тент варто розглядати як новий продукт, він має свою незвичайну форму -  розміри: 300 x 150 x 250 x 300 см (форма рівнобедреної трапеції), дуже маленька вага та об'єм у складеному стані  при цьому зберігає високу міцність та водостійкість - розміри після складання: 38 х 6 см (довжина х діаметр)Водостійкість (мм H2O) : 3000 Вага:  430 г . з 8 шт кільцями та розтяжками в комплекті.